МАНІВЕО, MONEYVEO | до 15 000 гривень кредиту на картку!

Moneyveo — це сервіс, який 24/7 надає короткострокові кредити на карту банку. Перебуваючи в будь-якій точці України, ви зможете подати заявку на кредит в рамках пропонованих сум від 50 (п’ятдесяти) до 15 000 (п’ятнадцяти тисяч) гривень, на максимальний термін в 30 днів. Швидке прийняття рішень і відсутність вимог в додаткових документах і довідках робить процес отримання кредиту максимально комфортним. Доступ до мережі інтернет і банківська карта — основні умови в отриманні кредиту. Автоматизований процес прийому заявок і видачі грошей, дозволяє клієнтам манівео брати кредити у вихідні та святкові дні. Висока лояльність moneyveo до позичальників, дає можливість отримати онлайн кредит, українцям офіційно не працевлаштованим і навіть особам з поганою кредитною історією, а віковий поріг становить від 18 до 75 років. Прозорість умов і відсутність прихованих відсотків — девіз манівео. Всі відсоткові ставки вам нададуть і покажуть на найпершому етапі оформлення онлайн кредиту. А при виникненні у Вас можливості достроково повернути кредит, суму підсумкової оплати ви легко знайдете в особистому кабінеті. Нарахування відсотків при достроковому погашенні відбувається тільки за фактичні дні користування кредитними грошима.

Moneyveo манивео
Подати заявку отримати кредит
Вік позичальника з 18 років
Сума кредиту до 15 000 гривень
Термін кредиту до 30 днів
Процентна ставка 1,6% в день (перший кредит під 0%!)
Спосіб отримання На власну банківську карту

Манівео швидка фінансова допомога

Манівео надає кредити онлайн, громадянам України (крім осіб проживають на тимчасово окупованих територіях АР Крим та зон проведення АТО) досягли повноліття і мають паспорт та ідентифікаційний код, без додаткових довідок і поручителів. Максимально можлива сума кредиту 15000 гривень (при першому зверненні 3500 гривень). Система видачі і оформлення кредитів в манівео повністю автоматизована, що дозволяє уникнути людську некомпетентність і значно прискорити прийняття рішень і саму видачу коштів. Так, час розгляду та отримання кредиту становить до 15 хвилин, а при повторному зверненні до 5 хвилин. Для нових клієнтів у moneyveo існує приємна акція, у вигляді 0,01% за кожен день користування кредитом, наприклад: Ви взяли 2000 гривень на термін в 10 (десять) днів, сума до повернення в даному випадку становитиме 2002 гривень або 20 копійок в день, що відповідно до APR одно 3,65%. При повторній видачі відсоток сплати за кредитом дорівнюватиме 1,65% в день, наприклад: Ви вдруге взяли 2000 гривень на термін 10 (десять) днів, тоді сума до оплати складе 2332 гривень або в APR — 605%. Ви можете і самі легко прорахувати будь-який відсоток, використовуючи манівео калькулятор. У разі виникнення прострочення по кредиту більше ніж на 3 (три) банківських дня, moneyveo в праві вимагати сплатити одноразовий штраф у розмірі 9 (дев’яти) відсотків від суми кредиту, при цьому відсотки за користування позикою нараховуються в розмірі 3 (трьох) відсотків в день від суми кредиту до повного погашення заборгованості включно, але в будь-якому випадку не більше 100 (ста) календарних днів, докладніше …

7 причин оформити Манівео кредит

  • Один з найстаріших і надійних сервісів отримання кредиту на карту в Україні.
  • Висока сума при першому зверненні до 3500 гривень.
  • Для нових і старих клієнтів цікаві акції та промокодом.
  • Постійно збільшується сума кредиту онлайн при повторному зверненні — максимально 15 000 грн.
  • Високий ступінь захисту ваших персональних даних.
  • Повна автоматизація процесу отримання кредиту на карту працює цілодобово, без вихідних і перерв.
  • Доступність для всіх областей і районів України (крім тимчасово окупованій АР Крим і зони АТО),
  • широка вікова група позичальників від 18 до 75 років.

Розглянемо детально заповнення заявки на кредит онлайн:

Переходимо на сайт компанії за посиланням — moneyveo.ua

манівео швидка фінансова допомога

Відразу бачимо просте і зрозуміле меню вибору суми кредиту і терміну, а так же внизу для нас система вже автоматично прорахувала дату повернення і відсоток. Тиснемо «Отримати кредит»

* Манівео промокод: Якщо ви повторного берете кредит, то можете відзначити промокод — він дасть вам знижку на відсотки від 15-50% в залежності від проведення акцій, знайти свіжі промокодом ви можете у нас в «Відгуки» внизу сторінки.

манівео вхід

Починаємо заповнювати всі поля згідно з вашими документами і вказуємо діючий e-mail адресу, він буде і логіном в особистому кабінеті, можна навіть авторизуватися через facebook, це автоматично підв’яже ваші деякі дані зі сторінки в соціальній мережі, робіть, як Вам зручніше. Придумуємо і запам’ятовуємо пароль, ставимо обов’язково галочку, що ознайомилися з правилами надання кредиту і тиснемо «Продовжити»

манівео України

Знову заповнюємо всі поля даними про себе, вони повинні бути обов’язково правдивими і тиснемо «Продовжити»

манівео

Прописуємо всі поля пов’язані з місцем реєстрації та місцем проживання, якщо вони збігаються ставимо галочку і тиснемо «Продовжити»

сайт moneyveo

Теперь слід заповнити відомості про вашу зайнятості і фінансовий стан. Рекомендуємо Вам заповнювати всі дані, як є, не приховуючи вашого поточного стану справ.


moneyveo украина

І останнім етапом буде прив’язка і авторизація вашої карти, вказуємо всі дані карти:

Сістема moneyveo спише довільну суму з вашої картки (до 1 гривні) і попросить ввести вас пароль надісланий смс, якщо у вас не активована послуга смс-банкінгу, то заблоковану суму ви можете дізнатися зателефонувавши до кол-центр свого банку і дізнатися суму транзакції від компанії Манівео. Якщо ви все правильно заповнили, то рішення по кредиту буде відправлено вам у смс повідомленні, на пошту і в особистий кабінет, а гроші надійдуть відразу на Вашу карту банку!

Навіщо манівео бере мої персональні дані та дані банківської картки та CVV код. Персональние дані потрібні для перевірки вашого фінансового, соціального та іншого статусу, які кредити у вас є вже, на скільки ви платоспроможні і т.д. А ось з банківською картою тут більш цікава ситуація: По-перше, банківська карта потрібна перш за все, щоб отримати гроші, тут все просто. По-друге, потрібно вказати CVV код — це тризначне число, яке зазначено на зворотному боці картки, більш детально про CVV описано на Вікіпедії. CVV код Moneyveo може використовувати в двох випадках: Обов’язковий: Для перевірки особи власника картки, що ви це ви і кредит онлайн оформляйте особисто на себе, а не скажімо знайшли карту і паспорт і намагаєтеся взяти кредит на чуже обличчя. В даному випадку спосіб перевірки власника карти дуже простий, вам відправляють запит про списання якїсь не значної суми з вашої картки, наприклад 55 копійок, вам приходить повідомлення на ваш фінансовий номер, що компанія Moneyveo запитує переклад 55 копійок на свій рахунок, далі ви погоджуєтеся і дозволяєте списати цю суму з вашої картки. На сайті компанії на той час з’явитися віконце в яке ви повинні вказати точну суму переказу, в нашому прикладі 55 копеек.Важливо! У вас повинен бути активований спосіб отримання і відправки платежів через інтернет, детальніше як це зробити ви можете дізнатися у оператора свого банка.

Інший: У разі, якщо з якої-небудь причини ви не виконали свої зобов’язання про оплату кредиту, Манівео може зняти гроші з карти без повідомлення таким чином намагатися повернути свої гроші. Можна звичайно змінити або перевипустити карту банку — але ми строго не рекомендуємо робить.

Часто запитання про сервіс Moneyveo

Прішла сума менша, ніж була вказана в заявке

Манівео завжди перераховує точну суму. Якщо отримана сума менше, ніж вказана в заявці, радимо звернутися в банк, в якому ви обслуговуєтеся — ймовірно Ваш банк бере комісію за поповнення карт, ви завжди можете побачити рух ваших коштів по банківській випіске.

После оплати кредиту, було знято більше денег

Moneyveo не стягує комісій за погашення кредиту. Ймовірно Ваш банк зняв комісію за переказ з карти.

ЯК змінити мобільний номер і e-mail в moneyveo?

Ви без праці можете змінити будь-яку інформацію в особистому кабінеті на сайті moneyveo, але зверніть увагу, що при поверненні кредиту через термінал, вам потрібно вказати номер мобільного телефону, який був у вас при оформленні кредиту. При цьому для входу в особистий кабінет слід використовувати вже новий номер мобільного телефону, якщо такі зміни були проізведени.

Скількі заявок на кредит можна відправити в moneyveo?

Кількість заявок не обмежена, однак на добу не більше трьох. Кожен раз знову заповнювати дані не потрібно, достатньо увійти в особистий кабінет і подати заявку.

ЯК дізнатися про статус заявки moneyveo?

Рішення по кредиту надійде у вигляді смс протягом трьох хвилин після завершення реєстрації та заповнення всіх необхідних даних на сайті moneyveo.

ЯК відмовитися від кредиту moneyveo?

Така можливість існує до підписання електронного договору. Кожен клієнт має можливість погасити кредит в будь-який момент, використовуючи банківську карту, Приват 24 або через відділення банка.

ЯК швидко я отримаю гроші?

Якщо ви власник карти Приватбанку, то процес отримання грошей буде миттєвим. Якщо у вас карта іншого банку, то з банківського регламенту, термін надходження грошей становить до 3-х банківських днів, але в 95% випадків — це не більше часа.

Могу я пролонгувати кредит в moneyveo?

Якщо у вас виникли фінансовими чи іншими труднощами , з moneyveo ви з легкістю можете почати процес пролонгації до 30 днів, без нарахувань додаткових штрафів і пені. Оплата вже нарахованих відсотків за користування кредитом — обязательна.

Могу я пролонгувати акційний (0%) кредит?

Ви можете пролонгувати акційний кредит тільки на стандартних умовах і процентна ставка становитиме 1,65% в день.

ЯКі є способи пролонгації є в moneyveo?

Через особистий кабінет, вибрати меню «Пролонгація» Зателефонувавши за номером оператору.Как повернути кредит moneyveo? Через Приват24: Заходите в Приват24 → розділ «Мої платежі» → «Новий платіж» →«Знайти компанію», в пошуку пишете кредит, вибираєте «МАНІВЕО Швидка фінансова допомога» → вказуєте суму платежу і підтверджуєте оплату.
Оплата карткою: Заходьте в «Особистий кабінет» вказуєте суму, натискаєте сплатити кредит. Погашення відбувається з прив’язаною карти, на яку ви отримували кредит. Якщо ви хочете оплатити з іншої картки, виберіть в особистому кабінеті «Інша карта», зробіть її верифікацію і оплатіть кредит.

Через платіжний термінал: отримати інформацію про наявні терміналів City 24, EasyPay, iBox, 24nonStop, Tyme, ПриватБанк. moneyveo акция
Погашення кредита, через отделение банка: Обязательно следует указать в назначении платежа ФИО и ИНН.»>Знаходимо меню «Банківські операції» в списку вибираємо компанію «Манівео», вводимо мобільний номер, вказаний при реєстрації, вносимо необхідну сумму.

 Погашення кредиту, через відділення банку: Обов’язково слід вказати в призначенні платежу ПІБ та ІПН. Реквізити для оплати: ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» Код ЄДРПОУ 38569246Р / с № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711

Какіе способи зв’язку з компанією Манівео?

При виникненні будь-яких питань: Служба підтримки: 0 800 21 9393 — безкоштовно з будь-яких телефонів по УкраінеКS +38 (096) 320 9393MTS +38 (050) 320 9393Life +38 (093) 320 9393

Час роботи підтримки з 9:00 до 22: 00У вихідні дні з 9:00 до 18: 00

Сторінка в facebook: https://www.facebook.com/moneyveo

Moneyveo — приватна компанія зареєстрована в єдиному реєстрі підприємств України і має всі дозвільні документи для кредитування онлайн. Манівео кредит онлайн — при видачі позик не співпрацює з банками, а кошти для видачі кредиту онлайн використовує власні, або залучені за допомогою інвесторів. Можна припустити, що такий спосіб роботи не припускав взаємодії з банками з цілю обміну кредитними досьє позичальників. У свій кредитній політиці, компанія керується такими принципами, як: наявність постійного доходу, освіти, тривалого терміну проживання на одному місці. Важливою умовою може стати наявність одного-двох контактів ваших друзів і знайомих, які зможуть підтвердити факт вашого фізичного існування. При першому зверненні в сервіс, може надійти телефонний дзвінок від оператора з метою перевірки написаних вами даних, радимо триматися впевненими і правильно повторити написане вами в анкеті. Якщо всі дані будуть підтверджені і правильні, тоді ймовірність отримання позики на карту буде висока.

Moneyveo відгуки

Богатьох людей цікавить, що буде якщо moneyveo не платити? Ми згодні, що бувають різні життєві ситуації, які від нас не залежать: різке погіршення здоров’я, втрата роботи, але якщо у вас все відносно непогано або навіть добре — таке питання в принципі не повинно виникати. Якщо таке питання виникло, ми настійно рекомендуємо Вам переглянути ваше ставлення до грошей, можливо ви можете на чомусь заощадити і не влипати в кредит.  Навіть якщо ви прострочили на тиждень, варто все таки подзвонити в контакт центр moneyveo або подивитися у себе в особистому кабінеті (moneyveo.ua/login/) суму заборгованості та її оплатити, можливо навіть вам буде необхідно заплатити відсотки за ті дні, які ви не повертали борг, вони будуть стандартними 1,9%. moneyveo.ua/login/ — услуга очень удобная и если ей грамотно пользоваться и занимать деньги на два-три дня, как например вы иногда занимаете деньги у себя на работе или у близких друзей.»>Ми ще раз нагадуємо, що кредити онлайн moneyveo.ua/ — послуга дуже зручна і якщо їй грамотно користуватися і позичати гроші на два-три дні, як наприклад ви іноді позичаєте гроші у себе на роботі або у близьких друзів. Але в будь-якому випадку завжди пам’ятайте, що борги потрібно повертати, інакше можна потрапляти в нехороші сітуаціі. Существует припущення, що moneyveo це структура ПриватБанку, що не просто так списуються гроші з карти або телефонують людям, чий телефон ви не вказували при заповненні заявки, графа «Контакти ваших знайомих». Але навіть якщо це так, чесним людям нема чого турбуватися, вони під крилом великого і самого передового державного банку, з певними активами і гарантіямі.Так ж, кому буде цікаво про вийграшем суду українцем, в позові поданого компанією moneyveo. Рішення суду тут: Єдиний реєстр судових рішень. Якщо коротко, то людина взяла кредит 3 300 гривень, на 16 днів і через рік, компанія подала на нього позов і просила у суду виплати повного суми боргу за договором в розмірі 14 126 гривень, а так же заплатити всі судові витрати. Апеляційний суд відмовив у задоволенні позову компанії moneyveo, в зв’язку з відсутністю доказів про те, що прохання про надання кредиту виходила з ip позичальника і наявністю заяви в поліцію, в якому було зазначено, що невідома особа заволоділа анкетними даними і паспортними даними потерпілого, а потім оформила договір позики з компанією «Манівео швидка фінансова допомога» на суму 3300 грн. Звичайно можливо, що людина реально постраждав через дії шахраїв, але чому тоді людини раніше не спробували якось знайти, повідомити, цілий рік пройшов! У будь-якому випадку, краще не доводити до таких ситуацій і завжди 100 раз подумати, перед взяттям будь-якого позики.

(10 оценок, среднее: 4,60 из 5)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.